portal24.com.pl

Muzeum Trójmiasto

image

Muzeum Trójmiasto

Muzeum Trójmiasto dla Ciebie i Twoich bliskich? nteraktywne Muzeum Złudzeń optycznych i iluzji w Gdańsku to świetna propozycja. Muzeum Trójmiasto cieszy nie tylko oczy, ale również daje możliwość zaangażowania się poprzez interaktywne wystawy. Przechadzając się Długim Targiem trafisz do Muzeum Iluzji DeJa Vu. Muzeum Trójmiasto położone w Gdańsku jest w okolicy pełnej atrakcji, co pozwala na obejście większej ilości miejsc. Nasze wystawy to doskonała propozycja dla dzieci, młodzieży, ale również dorosłych osób. Jesteś nauczycielem, który planuje wycieczkę edukacyjną dla swoich wychowanków? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu, co pozwala zanurzyć się po uszy w iluzji, a przygotowana oferta biletów dla grup jest atrakcyjną propozycją. To doskonałe rozwiązanie, jeśli pragniesz zwiedzić również pobliskie miejscowości – Sopot i Gdynię. 

Muzeum Trójmiasto 2022

Atrakcje w Trójmieście składają się przede wszystkim z biletów w atrakcyjnych cenach, interaktywnych pomieszczeń oraz niesamowitych eksponatów. Są one nie tylko optyczne, ale również interaktywne, fizyczne i cyfrowe. Daj wprowadzić się w stan zdumienia oraz zaskoczenia! Iluzja optyczna to nic innego jak błędna interpretacja obrazu przez mózg pod wpływem kontrastu, cieni oraz kolorów. Obcując z iluzją fizyczną pamiętaj, aby przyjrzeć się jej dwukrotnie. Zapoznamy Cię i Twoich najbliższych z podstawą dotyczącą iluzji. Gra świateł, luster oraz projekty skonstruowane lata przed nami! Czy wiedzieliście, że Nikola Tesla opracowała wszystkim dobrze znaną żarówkę?

Po pierwsze DeJa Vu Muzeum znajdziecie Państwo również wiele pomieszczeń tematycznych. To jedyne takie w Polsce miejsce – nie zwlekaj i odwiedź nas w Gdańsku już dziś! Muzeum przygotowane zostało tak, aby być zaskakujące, nieprzewidywalne oraz interaktywne. Ufasz swoim oczom w 100%? 

DeJa Vu to znane muzeum Trójmiasto. Spędzisz tu czas nie tylko z rodziną, ale również z przyjaciółmi, ponieważ przygotowane przez nas eksponaty nie posiadają ograniczeń wiekowych. Zabawa podczas zwiedzenia oraz nauka nowych umiejętności to tylko początek. Zyskasz dodatkową wiedzę odnośnie wynalazków, eksperymentów. Muzeum Trójmiasto – nie zna ograniczeń wiekowych! 

Poznaj Trójmiasto z zupełnie nowej perspektywy jaką są przede wszystkim muzea. Mało turystów decyduje się latem na zwiedzanie innych miejsc niż plaża w Jelitkowie, Brzeźnie, Sopocie czy Gdyni. Nie daj się zwieść. Muzea to duma Gdańszczan! 

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko obrazy, ale również eksponaty, którymi możesz się pobawić i powrócić myślami do młodszych lat!